COMFYTEX PROGUARD

Şimdi yatağınız, ev tekstilleriniz ve gezegen için endişelenmeden yaşayabilir, çalışabilir ve eğlenebilirsiniz. Yeni Proguard daha iyi bir gezegen için geliştirilmiş temiz ve korumalı ürün portföyüdür.

Proguard kumaşın ağırlığını, görünümünü, rengini ve nefes alabilirliğini etkilemeden yatak üzerindeki kirleri, lekeleri uzaklaştırır. Proguard yatağınızı daima temiz ve yeni tutmanızı kolaylaştırır. Proguard kirlerle ve sıvı dökülmeleri ve sıçramaları ile savaşır ve sıvıların kumaş yüzeyinde boncuk şeklinde kalmasını sağlar. Dökülen sıvı temiz bir bezle kolaylıkla silinebilir, kuru lekeler fırça ile kolaylıkla uzaklaştırılabilir.

Proguard avantajları: Su iticilik : Su damlacıkları basit ve kolay bir şekilde temizlenebilir. Kir iticilik : Çamur gibi sulu kirler kumaş yüzeyine daha az tutunur. Ekolojik : Proguard kumaşları temizlik için daha az su ve enerji gerektirir. Kolay Bakım : Proguard kumaşların temizliği kolaydır. Çok Yönlü : Proguard teknolojisi farklı elyaf ve karışımlara uygundur. Yıkanabilir : Proguard özelliği yıkamaya dayanıklıdır. Nefes alabilir : Proguard kumaşlar nefese alabilir ve yumuşaklığını korur. Sürtünme Dayanımı : Proguard yüksek sürtünme direncine sahiptir.