COMFYTEX COOLTOUCH

Uyku süresince vücut sıcaklığı kontrolü ilk önceliktir. Mevsim ne olursa olsun, sıcağa duyarlı kişiler kendilerini serin tutacak çözümler arar. Comfytex CoolTouch daha sağlıklı ve serin uyku ortamı oluşturmak için hızlı soğutma özelliğine sahip elyaflardan üretilmiştir.

Comfytex CoolTouch nano-teknolojinin kombinasyonu yoluyla uyku yüzeyi boyunca ısı azaltılmasına odaklanarak vücut sıcaklığını normal polyesterden çok daha hızlı bir şekilde yatak yüzeyine yayar. Comfytex CoolTouch elyaf içerisine dahil edilmiş serinlik sağlayan özel mineraller ile cilt gibi ısı kaynağının kumaşa temasından sonra kumaş sıcaklığının artış hızını yavaşlatır ve kumaşı serin tutmak için ısıyı hızlı bir şekilde yayar. Mineral bazlı elyafın ısıyı mükemmel yayım özelliği vücudu çevreleyen malzemede ısı birikimini önler ve canlandırıcı serin bir uyku yüzeyi sağlar. Comfytex CoolTouch özelliği elyaf içine dahil edilmiş minerallerden kaynaklanır. Böylece serinlik etkisi kumaşın yapısı ile bütünleşiktir, yatak kullanıldığı sürece çalışır ve yıkamaya dayanıklıdır.

Comfytex CoolTouch daha konforlu bir uyku için serinlik etkisine sahiptir. Comfytex CoolTouch uzun süre etkili, hafif ve nefes alabilir yapıdadır. Bu özellikler kumaşın doğal özellikleridir ve kimyasal işlem içermez.